Hakkımızda

 

Escover Aksesuar olarak kurulan şirketi baskılı ürünler imalatı ve satışında bugün Yalova’da merkez üretim atölyesi, satış ofisi ve Türkiye’nin heryerine kargo ile gönderim yapıp sektöre girmiş bulunmaktadır. Basılı ürünler kategorisinde sadece escovers.com tarafından uygulanan ürün kimliği uygulamasını başlatmıştır. Yenilikçi ürün ve tasarımları ile üretim ve satış kapasitesini her geçen gün arttırır iken hem kurumsal gelişimini sürdürmüş hem de bölgedeki bu baskılı ürünlerde sektörel gelişiminde öncü olmuştur. Escovers.com, AR-GE, tasarım ve eğitim faaliyetleri sürekli gelişimi devam ettirmektedir. E-ticaretin çok faal kullanıldığı bu dönemde kişiye özel ürünleri severlerin rahatlıkla güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceği web sitesi ile hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz

 

Türkiye de Yalova’da üretimini yaptığımız her üründe farklı bir hayat hikayesi olan Tasarım ve ürünler ile gelecek nesillere bir meslek olarak aktarmak ve Türkiye çapında bir marka haline getirmektir.

 

 

Vizyonumuz

 

Escovers.com, kadrosundaki uzman ve deneyimli tasarım ekibi ve AR-GE ile oluşturduğu klasik ve modern koleksiyonlarla Hediyelik ürünlerde birinci tercihidir. Ve çalışmalarına hızla devam etmekte olan bir firmadır.